×
Dalyan Hotel Nişh
Yetişkin
Çocuk
  12 ADALAR ( ÇİFT KATLI YAT TURU) PROGRAMI
  1. En ekonomik fiyat.
  2. Güler yüzlü hizmet.
  3. Eğlenceli dopdolu bir gün.
  4. Klimalı araçlarımızla gidiş dönüş transfer.
  5. Rehberlik hizmeti.
  6. Ege adalarının müthiş güzelliği.
  7. Masmavi akvaryum gibi bir deniz.
  8. Bir günlük Mavi Yolculuk deneyimi.
  9. Su altı canlıları ile buluşma.
  10. Yat yolculuğu.
  11. Doğa ile buluşma.
  12. Ege mutfağından lezzetler.
  13. Yatta her türlü içecek keyfi.
  14. Dostlarla paylaşılacak kocaman anılar.
  15. Tur dönüşü transfer ve mutlu bir veda.

  12 ADALAR ( ÇİFT KATLI) TURUNDA SİZİ NELER BEKLİYOR

           Tatil için Dalyan’ı tercih eden, yerli ve yabancı konuklarımızın mutlaka katılmalarını tavsiye ettiğimiz Göcek 12 Adalar günübirlik tur programı için siz misafirlerimize ikinci bir alternatif daha sunuyoruz. Tura çıkacağımız yatta müşteri sayısının çokluğu ve güneşlenme minderi olmasa da olur diyen konuklarımıza çift katlı yatlarla yapılan 12 adalar tur programımız da mevcut.

           Göcek, Dünya ve Türkiye yatçılık sektörünün vazgeçilmez seyir ve konaklama noktaları arasında yer almaktadır. Bu ününü gerçekten hak eden Göcek, Tur programı içinde sizlerin de göreceği adaları, eşsiz koy ve sahilleri, yemyeşil ve sessiz doğası, tertemiz havası, denizi ve sıcacık güneşi ile sizleri de büyüleyecek. Gerçekte Fethiye körfezinde yapılmakta olan bu tur güzergahında 17 ada bulunmaktadır.  Yassıca Adalar, Hamam Koyu, Kurşunlu Koyu, Yavansu, Bedri Rahmi Koyu, Tersane Adası, Göbün Koyu, Boynuzbükü, Göcek Adası, Domuz Adası, Zeytin Adası ve Kızıl Ada gibi adı geçen koylara yörede “12 Adalar” ismi verilmiştir.

            Sabah 09:00 / 09:15 saatleri arasında 12 Adalar Tur programına katılacak konuklarımızı rehberimiz eşliğinde konaklama noktalarından aracımız ile alıyoruz. Tüm misafirlerimizin aracımızda yerini almasını müteakiben 30 dakikalık bir seyahat süresi sonunda Göcek marinada sizleri beklemekte olan çift katlı yata ulaştırıyoruz. Konuklarımız yatda yerlerini alır almaz görevli Rehberimiz tarafından Tur Programı ve güvenlik konularında verilen bilgiler sonrası tur başlıyor.

           Göcek limanından hareketimiz sonrası Göcek 12 adalar turunuz başlamış olacak. İlk durağınız yaklaşık 45 dakikalık seyir sonrası ulaşacağımız Bedri Rahmi koyu olacak. Bedri Rahmi koyuna demirleyen Yat sizi Ege Denizinin mavi suları ile buluşturmaya hazır. Siz de hazırsanız eğer, şimdi yüzme zamanı. Bu güzel koyun masmavi sularında yüzerek harcayabileceğiniz 1 saatiniz var tadını çıkarın. Adrenalin tutkunları yatın atlama rampası sizleri bekliyor.

           Zamanın nasıl geçtiğini anlamadan bir sonraki durağımız olacak Akvaryum koyuna gitmek üzere hareket etme vakti geldi bile. Demir alma vaktidir bu güzel koydan. Deniz sonrası duşlar alınacak, güvertede güneşin tadını çıkarırken, içecekler yudumlanacak Akvaryum koyuna doğru yavaşça süzülürken. Fotoğraflar çekilecek, Ege rüzgarı saçlarınızı savururken. Yaklaşık 40 dakika sürecek yolculuk sonrası ulaşacağınız koyun ismi Akvaryum Koyu. Adalar başka güzel, doğa bir başka. Biraz acıktınız mı? Yatınız henüz demirlemeden anlayacaksınız Akvaryum koyunun isminin pırıl pırıl dibi görünen berrak suyundan kaynaklandığını. Sizler atın kendinizi berrak denize, öğle yemeğini haber veren anons yapılacak yarım saat sonra. Soğuk mezeler, tavuk ve balık seçeneklerinden oluşan öğle yemeği hazır. İsteyen balık yer, isteyen tavuk ya da her ikisi. Afiyet olsun.

           Akvaryum Koyundan ayrılıp, son durağınız olacak  Yassıcalar adasına gitme vakti. Bu güzel günün tadını çıkarın. Yaklaşık 45 dakika sonra işte Yassıcalar Ada’sındayız. Karaya ayak basmayı özleyenler biraz yürüyebilir. 1 saat bu son durakta yüzme şansına sahipsiniz. Yüzün, güneşlenin, ne isterseniz yapın gün sizin gününüz.

           Yassıcalar Adasından Göcek Limanına dönüş yolculuğumuz yaklaşık 30 dakika sürecek. Oradan da Dalyan’a bir yarım saat. İşte günün sonu. Tatilinizin en güzel aktivitelerinden birini yaşamış, bedeniniz, ruhunuz biraz daha dinlenmiş, koca bir yılın yorgunluğunu üzerinizden atmış olarak döneceksiniz konakladığınız tesise.

  Sayın misafirlerimizden ricamız    : Memnuniyetinizi lütfen dostlarınızla paylaşın. Sosyal medyada ve gerçek hayattaki dostlarınız Kardak Turizm olarak bizim de katkılarımızla Dalyan’dan yola çıkarak yaşadığınız bu güzel deneyimi yaşamak için sizin anılarınızı duymak ve resimlerinizi görmek için bekliyorlar, sakın unutmayın. 32 yıllık tecrübesi ile tatilinize unutulmaz anlar katmak için hizmet vermekte olan firmamız, 12 Adalar (Çift Katlı Yat Turu) programı dışında yaklaşık 20 değişik tur hizmeti vermektedir. Bir başka Kardak Turizm Tur organizasyonunda görüşmek dileğiyle saygı ve sevgilerimizi sunar yine bekleriz.

  Hareket Saati :09:30

  Süre : Yaklaşık 10 saat

  [instagram-feed feed=1]