×
Dalyan Hotel Nişh
Yetişkin
Çocuk
  12 ADALAR YELKENLİ TUR PROGRAMI
  1. En ekonomik fiyat.
  2. Güler yüzlü hizmet.
  3. Eğlenceli dopdolu bir gün.
  4. Klimalı araçlarımızla gidiş dönüş transfer.
  5. Rehberlik hizmeti.
  6. Ege adalarının müthiş güzelliği.
  7. Masmavi akvaryum gibi bir deniz.
  8. Bir günlük Mavi Yolculuk deneyimi.
  9. Su altı canlıları ile buluşma.
  10. Süper lüks yat yolculuğu.
  11. Lüks yatımızda yelkencilik.
  12. Doğa ile buluşma.
  13. Ege mutfağından lezzetler.
  14. Denizde alkollü ve alkolsüz içecek keyfi.
  15. Dostlarla paylaşılacak kocaman anılar.
  16. Her konuğumuz için güneşlenme minderi.

  12 ADALAR TURUNDA SİZİ NELER BEKLİYOR

              Tatil için Dalyan’ı tercih eden, yerli ve yabancı konuklarımızın mutlaka katılmalarını tavsiye ettiğimiz Göcek 12 Adalar günübirlik yelkenli tur programı sizler için eşsiz bir deneyim olacak. Göcek, Dünya ve Türkiye yatçılık sektörünün vazgeçilmez seyir ve konaklama noktaları arasında yer almaktadır. Bu ününü gerçekten hak eden Göcek, Tur programı içinde sizlerin de göreceği adaları, eşsiz koy ve sahilleri, yemyeşil ve sessiz doğası, tertemiz havası, denizi ve sıcacık güneşi ile sizleri de büyüleyecek. Gerçekte Fethiye körfezinde yapılmakta olan bu tur güzergahında 17 ada bulunmaktadır.  Yassıca Adalar, Hamam Koyu, Kurşunlu Koyu, Yavansu, Bedri Rahmi Koyu, Tersane Adası, Göbün Koyu, Boynuzbükü, Göcek Adası, Domuz Adası, Zeytin Adası ve Kızıl Ada gibi adı geçen koylara yörede “12 Adalar” ismi verilmiştir.

              Göcek 12 adalar tur programı uzun yıllardan bu güne yapılmakta olup, bu tura katılan konuklarımızın ortak şikayetleri ‘’ Müşteri sayısının yüksek, yatların teknik özelliklerinin yetersizliği’’ oluşudur. Kardak Turizm bu şikayetler doğrultusunda, web sitemizde de resimlerini görebiceğiniz 25 metre boyundaki süper lüks mavi yolculuk yatı olan Mister Kardak İsimli teknemizi bu tur organizasyonuna dahil etmiştir. Mister Kardak Şirketimizin öz malıdır. Bizi tercih eden konuklarımıza kendi yatımız ve kendi personelimiz ile hizmet vermekteyiz.  

              Sabah 09:00 / 09:15 saatleri arasında 12 Adalar Tur programına katılacak konuklarımızı rehberimiz eşliğinde konaklama noktalarından aracımız ile alıyoruz. Tüm misafirlerimizin aracımızda yerini almasını müteakiben 30 dakikalık bir seyahat süresi sonunda Göcek marinada sizleri beklemekte olan Mr. Kardak isimli 25 metre uzunluğa sahip Süper Lüks yelkenli teknemize ulaştırıyoruz. Konuklarımız yatımızda yerlerini alır almaz görevli Rehberimiz tarafından Tur Programı ve güvenlik konularında verilen bilgiler sonrası turumuz başlıyor. Tecrübeli kaptan ve Yat personelinin demir alması ile vira Bismillah deme zamanı.

              Göcek limanından hareketimiz sonrası çay ikramı ile güne başlıyoruz. İlk durağımız yaklaşık 45 dakikalık seyir sonrası ulaşacağımız Bedri Rahmi koyu olacak. Berdri Rahmi koyuna demirleyen Mr.Kardak sizi Ege Denizinin mavi suları ile buluşturmaya hazır. Siz de hazırsanız eğer, şimdi yüzme zamanı. Güneşin tadını çıkarmak, bronzlaşmak isteyen konuklarımız için kendi güneşlenme minderlerinde akşama kadar güneşlenmek serbest. Bu güzel koyun masmavi sularında yüzerek harcayabileceğiniz 1 saatiniz var tadını çıkarın. Adrenalin tutkunları yatımızın atlama rampası sizleri bekliyor.

              Zamanın nasıl geçtiğini anlamadan bir sonraki durağımız olacak Akvaryum koyuna gitmek üzere hareket etme vakti geldi bile. Demir alma vaktidir bu güzel koydan. Deniz sonrası duşlar alınacak, güneşlenme minderlerine uzanılıp içecekler yudumlanacak Akvaryum koyuna doğru yavaşça süzülürken. Fotoğraflar çekilecek, Ege rüzgarı saçlarınızı savururken. Yaklaşık 40 dakika sürecek yolculuk sonrası ulaşacağız Akvaryum Koyuna. Adalar başka güzel, doğa bir başka. Biraz acıktık mı ne? Lüks yatımız henüz demirlemeden anlayacaksınız Akvaryum koyunun isminin pırıl pırıl dibi görünen berrak suyundan kaynaklandığını. Sizler atın kendinizi berrak denize, öğle yemeğini haber veren çanımız çalacak yarım saat sonra.

                 Öğle yemeği 8 çeşit soğuk meze ve salatalar ile başlamakta olup. Sıcak servis yapılan tavuk ve balık seçenekleri de hazır. İsteyen balık yer, isteyen tavuk ya da her ikisi.. Afiyet olsun.

              Sizler tadını çıkarın bu güzel günün, bizim için yelken açma vakti bir sonraki rotamız Yassıcalar adasına doğru. Bir gelin gibi sessizce süzülürken Mr. Kardak Egenin Mavi sularında hayret etmekten alamıyor insan kendini bu koca yat nasıl böyle bir yaprak gibi sürüklenir rüzgarın önünde?  

              Yaklaşık 1,5 saat sonra işte Yassıcalar Ada’sındayız. Karaya ayak basmayı özleyenler biraz yürüyebilir. 45 dakika bu son durağımızdayız. Yüzün, güneşlenin, ne isterseniz yapın gün sizin gününüz.

              Yassıcalar Adasından Göcek Limanına dönüş yolculuğumuz yaklaşık 30 dakika sürecek. Oradan da Dalyan’a bir yarım saat. İşte günün sonu. Tatilinizin en güzel aktivitelerinden birini yaşamış, bedeniniz, ruhunuz biraz daha dinlenmiş, koca bir yılın yorgunluğunu üzerinizden atmış olarak döneceksiniz konakladığınız tesise.

  Sayın misafirlerimizden ricamız    : Memnuniyetinizi lütfen dostlarınızla paylaşın. Sosyal medyada ve gerçek hayattaki dostlarınız Kardak Turizm olarak bizim de katkılarımızla Dalyan’dan yola çıkarak yaşadığınız bu güzel deneyimi yaşamak için sizin anılarınızı duymak ve resimlerinizi görmek için bekliyorlar, sakın unutmayın. 32 yıllık tecrübesi ile tatilinize unutulmaz anlar katmak için hizmet vermekte olan firmamız, 12 Adalar Yelkenli Tur programı dışında yaklaşık 20 değişik tur hizmeti vermektedir. Bir başka Kardak Turizm Tur organizasyonunda görüşmek dileğiyle saygı ve sevgilerimizi sunar yine bekleriz.

  Hareket Saati :09:30

  Süre : Yaklaşık 8 saat

  [instagram-feed feed=1]