×
Dalyan Hotel Nişh
Yetişkin
Çocuk
  EKİNCİK VE MAĞARALAR TURU
  1. En ekonomik fiyat.
  2. Güler yüzlü hizmet.
  3. Eğlenceli dopdolu bir gün.
  4. Doğa ile iç içe geçecek dokuz saat.
  5. Rehberlik hizmeti.
  6. Deniz ve Nehirde tekne yolculuğu.
  7. Gün boyu teknelerimizde her türlü içecek keyfi.
  8. Kaya mezarları, Lagün, Ekincik koyları ve mağaralarda bol bol fotoğraf ve selfie.
  9. Karetta Karetta Deniz Kaplumbağalarını görme şansı.
  10. Ekincik koyları ve mağaralar rotasında tekne ile mavi yolculuk deneyimi.
  11. Ege mutfağından lezzetlerle süslenmiş bir öğle yemeği.
  12. Ege denizinin serin sularında yüzme keyfi.
  13. Şnorkel takımları ile su altını keşif.
  14. Tur dönüşü transfer ve mutlu bir veda.

  EKİNCİK VE MAĞARALAR TURUNDA SİZİ NELER BEKLİYOR

            Ekincik ve Mağaralar turu Dalyan iskelesinden hareket eden ve denizcilik literatüründe piyade diye tabir edilen 12 metrelik teknelerimiz ile gerçekleştirilmektedir. 

          Sabah 09:30 / 09:45 saatleri arasında siz konuklarımızı isteğiniz doğrultusunda konaklama  noktanızdan araçlarımızla alıyoruz ve Dalyan iskelesinde beklemekte olan teknemize ulaştırıyoruz. Ekincik ve mağaralar turuna katılacak tüm konuklarımız teknemizde yerini aldıktan sonra, hareket edeceğiz. Sizleri Dalyan’ın simgesi haline gelen Kaya Mezarları, sazlıklar arasındaki kıvrımlı lagün ve doğal yaşamın eşliğinde 1 saat 15 dakikalık bir tekne yolculuğu ile  ilk duraklam noktamız olan Mağaralar bölgesine ulaştıracağız. Mağaralar bölgesine demirleyen teknemiz sizleri doğa harikası, su altı ve su üstündeki mağaralar ile buluşturacak. Şnorkel takımları keşifleriniz için sizi bekliyor. Mağaraları keşfetmek için kendinizi Ege’nin serin sularına bırakırken, yamaçlardaki yemyeşil çam ve zeytin ağaçları eşlik edecek sizlere. Doğanın ve denizin tadını çıkarın mağaraları ve su altı dünyasını keşfederken.

          Mağaralardan demir alan teknemiz, My Marina koyu, Ekincik koyu, Karaçay Koyu, Semisçe Koyu güzergahını takip ederken, berrak denizinin maviliği, yemyeşil doğanın güzelliği gözlerinizi, sıcak Ege güneşi teninizi, ılık rüzgarlar saçlarınızı ve ruhunuzu okşayacak. İkinci durağımız Kızıl burun koyuna ulaşır ulaşmaz yeni bir yüzme molası sizi bekliyor. Fethiye ve Marmaris arasında mavi yolculukların vazgeçilmez uğrak noktalarından olan Ekincik koyları, yelkenli mavi yolculuk teknelerinin uğrak ve konaklama noktaları arasında yer alan doğal bir limandır. Sizler yüzerken biz sizin için Ege mutfağından lezzetlerle süsleyeceğimiz öğle yemeğinin servisine başlayacağız   Öğle yemeğiniz açık büfe 8 çeşit soğuk meze ve salatalar ile başlayacak. Sıcacık servise sunulacak tavuk ve balık seçenekleri de hazır. İsteyen balık yer, isteyen tavuk ya da her ikisi.. Afiyet olsun.

          Yemek sonrası üçüncü durağımız olan Bozburun Koyuna hareket etme vakti. Üçüncü durağımızda verilecek son yüzme molasının ardından dönüş vakti geldi bile. Gün ne de çabuk sona erdi. Teknemiz Tur başlangıç noktamız olan Dalyan’a doğru ilerlerken, Doğa, Deniz, Güneş ve Mavi yolculuk deneyimi ile dopdolu geçen bu günü hafızalarınıza ve fotoğraf makinalarınıza kazımak bir başka güzel. Siz konuklarımızı  Dalyan’a ulaştıracak  teknelerimiz ve sonrasında da transfer araçlarımızla konakladığınız tesislere dönüş zamanı.

  Sayın misafirlerimizden ricamız    : Memnuniyetinizi lütfen dostlarınızla paylaşın. Sosyal medyada ve gerçek hayattaki dostlarınız Kardak Turizm olarak bizim de katkılarımızla Dalyan’da yaşadığınız bu güzel deneyimi yaşamak için sizin anılarınızı duymak ve resimlerinizi görmek için bekliyorlar, sakın unutmayın. 32 yıllık tecrübesi ile tatilinize unutulmaz anlar katmak için hizmet vermekte olan firmamız, Ekincik ve mağaralar Tur programı dışında yaklaşık 20 değişik tur hizmeti vermektedir. Bir başka Kardak Turizm Tur organizasyonunda görüşmek dileğiyle saygı ve sevgilerimizi sunar yine bekleriz.

  Hareket Saati :10:00

  Süre : Yaklaşık 9 saat.

  [instagram-feed feed=1]