×
Dalyan Hotel Nişh
Yetişkin
Çocuk
  JIP SAFARİ TUR PROGRAMI
  1. En ekonomik fiyat.
  2. Güler yüzlü hizmet.
  3. Konaklama noktanızdan transfer.
  4. Eğlenceli, adrenalin ve macera dopdolu bir gün.
  5. Rehberlik hizmeti.
  6. Off road deneyimi.
  7. Doğal güzelliklerin keşfi.
  8. Doğal yaşamı gözlemleme şansı.
  9. Su savaşlarıyla dolu ıslak bir gün.
  10. Köyceğiz gölü, yuvarlak çay, Radar tepesi manzaraları.
  11. Aynı gün içinde Göl, nehir ve deniz de yüzme şansı.
  12. Çekilecek müthiş manzara fotoğrafları.
  13. Dostlarla paylaşılacak güzel anılar.
  14. Tur dönüşü transfer ve mutlu bir veda.

  JİP SAFARİ TUR PROGRAMINDA SİZİ NELER BEKLİYOR

           Tatil için Dalyan’ı tercih eden, yerli ve yabancı konuklarımıza katılmalarını tavsiye ettiğimiz Tur programlarımızdan birisi de Jip Safari Turudur. Tatil yapmak için tercih ettiğiniz yöremizin doğal güzellikleri keşfetmek ve Adrenalin dolu bir gün yaşamak istiyorsanız, bu tur tam size göre.

           Sabah 09:00’ da başlayacak Jip Safari Turu için, Jeeplerimiz sizleri isteğiniz doğrultusunda Dalyan’da ki konaklama noktalarınızdan alacak ve macera dolu gününüz başlayacak. Dalyan’dan hareketiniz sonrası ilk durağınız yöremize has endemik bir tür olan Sığla ağaçlarından oluşan Sığla Ormanları olacak. Sığla ağaçları ve bu ormandan elde edilen Sığla yağının sağlık ve kozmetik sanayisinin çok önemli bir hammaddesi olduğunu bilmenizi isteriz. Bu sıcak yaz gününde, Sığla ormanının yarattığı serinlik ve doğaya salgıladığı müthiş koku sizi çok şaşırtacak. Bu hoş kokulu ormandan ayrılmak istemeyeceksiniz.

           Sığla Ormanından sonra macera dolu Off Road Jip güzergahına devam edeceğiz. Köyceğiz Gölüne dökülen Buz gibi serin ve berrak sular içinden geçen rotayı takip ederek Köyceğiz Gölü Kıyılarında yer alan Mantık burnuna ulaşacağız. Köyceğiz Gölünün müthiş manzarası ve Serin suları sizi bekliyor. Atın kendinizi göl sularına doyasıya yüzün.

           Haydi Jipteki yerlerimizi alalım, zira daha gidilecek çok yolumuz, görülecek çok yer ve yaşanacak bir çok macera sizleri bekliyor. Şimdi istikametimiz dağar arasında gizlemişçesine bizi bekleyen yuvarlak çay ve Ege lezzetleri ile süslenmiş öğle yemeği. Tüm güzergah boyunca su savaşları bir başka heyecan olacak sizler için.

           Öğle yemeği sonrası buz gibi sularıyla doğanın koynundan kopup gelen Yuvarlak Çay’ın yeryüzüne çıktığı nokta olacak rotamız. Dağlar tepeler aşılacak, çam ağaçları ve tertemiz hava eşlik edecek serüveninize. Yuvarlak Çay’ın kaynağında yöre halkının tabiri ie ‘’Karpuz Çatlatan’’ soğuk suların yeraltından fışkırması karşılayacak sizleri. Soğuk sudan korkmayan konuklarımızı yüzmeye davet ediyoruz. Su savaşlarının ismi değişti burada ve ‘’SOĞUK SU SAVAŞLARI’’ oldu.

           Soğuk sulardan ayrılma vakti geldi, şimdi istikamet masmavi, berrak deniz. Yöremizin bakir koylarından Aşı ya da Kargıcak Koylarından birine doğru ilerleyecek araçlarınız. Hazır olun mavi sularla buluşmaya. Göl ve Soğuk sulardan sonra bir de denizde yüzmek her tatil yöresinde bulabileceğiniz bir şans değil. Tadını çıkarın.

           Denizde geçireceğiniz bu son yüzme molası sonrası araçlarımız sizleri eşsiz Dalyan manzaraları ile buluşturmak için bölgemizin en yüksek zirvelerinden birine götürecek. Bu seyir noktasından Dalyan’ı, Dalyan kanalını, İztuzu plajını, Rodos adasını ve Köyceğiz gölünü   aynı anda görmeniz mümkün. Fotoğraf makinelerinize ve hafızalarınıza kazıyacağınız bu eşsiz manzara, tatil anılarınızın unutulmazları arasında yer alacak emin olabilirsiniz.

           Dönüş zamanının gelmesi sizi biraz üzecek, Bu manzaradan ayrılmak kolay değil. Jipler sizi Safari Turu bitiminde sabah aldığı gibi konaklama noktalarına bırakacak. Bu güzel günü de böyle sonlandırıp vedalaşacağız.

  Sayın misafirlerimizden ricamız    : Memnuniyetinizi lütfen dostlarınızla paylaşın. Sosyal medyada ve gerçek hayattaki dostlarınız Kardak Turizm olarak bizim de katkılarımızla Dalyan’dan yola çıkarak yaşadığınız bu güzel deneyimi yaşamak için sizin anılarınızı duymak ve resimlerinizi görmek için bekliyorlar, sakın unutmayın. 32 yıllık tecrübesi ile tatilinize unutulmaz anlar katmak için hizmet vermekte olan firmamız, Jeep safari Tur programı dışında yaklaşık 20 değişik tur hizmeti vermektedir. Bir başka Kardak Turizm Tur organizasyonunda görüşmek dileğiyle saygı ve sevgilerimizi sunar yine bekleriz.

  Hareket Saati :09:00

  Süre : Yaklaşık 9 saat

  [instagram-feed feed=1]