×
Dalyan Hotel Nişh
Yetişkin
Çocuk
  KLASİK DALYAN GÜNLÜK TUR
  1. En ekonomik fiyat.
  2. Güler yüzlü hizmet.
  3. Eğlenceli dopdolu bir gün.
  4. Doğa ile iç içe geçecek sekiz saat.
  5. Sazlıklarda ve Nehirde tekne yolculuğu.
  6. Gün boyu teknelerimizde hertürlü içecek mevcuttur.
  7. Kaya mezarları hakkında bilgi verme.
  8. Balık dalyanları, İztuzu plajı, Çamur banyosu ve Köyceğiz gölünde bol bol fotoğraf
  9. Karetta Karetta Deniz Kaplumbağalarını görme şansı.
  10. Mavi Yengeçlerin eşsiz lezzetini tatmak.
  11. Dünyaca ünlü ve ödüllü İztuzu plajında (Deniz, Kum, Güneş) üçlüsü.
  12. Akdeniz mutfağından bir öğle yemeği. ( Nehir kıyısındaki restoranımızda)
  13. Cilt ve Ruh sağlığı için terapi, Çamur banyosu.
  14. Köyceğiz gölünün serin sularında yüzme deneyimi.
  15. Kaunos Antik kenti ve Dalyan tarihi.
  16. Tur dönüşü transfer ve mutlu bir veda.

  KLASİK DALYAN GÜNLÜK TURUNDA SİZİ NELER BEKLİYOR

           Dalyan Ulusal ve uluslararası tatilcilerin yüksek oranda tercih ettikleri bir tatil noktasıdır. Doğal güzellikleri, Doğal yaşam zenginliği,  Tarihi dokusu, Göl, nehir ve plajlarının eşsizliği tüm dünyaca kabul edilmiştir.  Her yıl Türkiye’nin 81 vilayetinden ve başta Avrupa olmak üzere dünyanın birçok kıtasından tatilcileri kendine çekmektedir.

         Klasik Dalyan Günlük Turu tüm tatilini Dalyan’da geçirmek üzere burada konaklayan misafirlerimizin, Tatil için ülkemizin ve Muğla’nın farklı noktalarını  tercih eden konuklarımızın, günü birlik seyahat ve tur programlarına katılan tatilcilerin en çok tercih ettiği tur programıdır. Bu günlük tura katılan konuklarımız yaklaşık sekiz saatlik tur programı çerçevesinde aynı gün içinde göl ve nehirde tekne yolculuğu, deniz ve gölde yüzme deneyimini yaşamaktadırlar.

           Her sabah 10:30’da başlayan Klasik Dalyan Günlük Tur programı için sizleri isteğiniz doğrultusunda konaklama noktanızdan araçlarımız ile alarak tur başlangıç noktasında bekleyen teknelerimize ulaştırıyoruz. Teknede görevli rehberimizin yapacağı bilgilendirme sonrası teknelerimiz hareket etmektedir. Sizleri keyifli bir gün beklemektedir.

           Tur programı çerçevesinde ilk durağınız Likya medeniyetinden günümüze kadar ulaşmış olan Kaya Mezarları olacak. Kimi yerler vardır tarihin tüm ihtişamını somut bir şekilde gözler önüne serer. Zamanın bütün acımasızlığına karşı binlerce yıl önceden günümüze kadar ayakta kalmayı başaran, tarihin sırlarını ve gizemini geleceğe taşıyan ihtişamlı kaya mezarlarına baktığınızda, kendinizi sanki taşların dile geldiğini düşünmekten alamayacaksınız. Birçok noktada 80 derecelik açıyla yükselen kayalıklara hayret verici bir incelikte oyularak şekillendirilmiş mezarlar, aklın sınırlarını zorluyor. Arkeologlara göre bu mezarlar antik Kaunos kentinin zenginliğinin ve gücünün bir göstergesi. Kaya mezarları önünde fotoğraf çekimi ve Rehberimizin vereceği bilgiler ışığında sazlıklardan oluşan Lagün arasından yolculuğumuza devam ederken, isteyen konuklarımız Mavi Yengeçlerin lezzetini test edebilir. Karetta Karetta deniz kaplumbağalarını görme şansını yakalayabileceğinizi unutmayın ve Fotoğraf makineleriniz hazır olsun bu anları ölümsüzleştirmek için.

           İztuzu plajına ulaşan teknelerimizden inerek verilecek iki saatlik yüzme molasının tadını çıkarma zamanı. Tertemiz, masmavi Deniz, incecik kumlar ve sıcak Ege güneşi ile buluşma vakti.

         İki saatlik yüzme molasının ardından hareket eden teknemiz sizi güney Ege mutfağının lezzetleri ile buluşturmak üzere restoranımıza gitmek üzere hareket edecek. Sazlıklar arasında doğal hayatın zenginliği kuşları, Karetta Karettaları ve balıkları görüp seyretme şansı eşliğinde restoranımıza ulaştıracağız. Açık büfede servis edilen 12 çeşit Ege lezzeti soğuk mezelerinizi alırken, tercihiniz doğrultusunda tavuk ya da balığınız patates cipsi eşliğinde garson arkadaşlarımızca masanıza servis edilecek.

           Kaya mezarlarının ihtişamı ile hayrete düşen dimağınızı, İztuzu’nda yüzerken yorulan vücudunuzu, güneşin ısıttığı cildinizi dinlendirme zamanı geldi. Haydi Çamur banyosuna. Dustin Hoffman ve Sting gibi bir çok dünya yıldızının da 90 lı yıllarda uğrak noktası olan  Doğal çamur banyosu size iyi gelecek. Fotoğraf çekmeyi sakın unutmayın.

           Çamur banyosu sonrası istikamet Köyceğiz gölü, biraz da gölde yüzelim. Deniz ve çamur banyosundan sonra Ege güneşinin ısıttığı vücudumuz için Köyceğiz gölünün tatlı ve serin sularında yüzmek gerçek bir ferahlama şansı. Zira bundan sonra isteyen konuklarımız Kaunos Antik kentini ziyaret edecek, ‘’ benden bu kadar yoruldum’’ diyen konuklarımız ise tur programına son verecek. Kaunos Antik kenti turuna katılmayan konuklarımız bir sonraki gün ücretsiz olarak bu eksiği tamamlayabilir.

  Not: Neden Kaunos Antik Kent ziyaretini en sona bıraktık sorusuna cevaben diyoruz ki;        ‘’ Arazi şartları biraz zorlu, hava sıcaklığı malum, en iyi fotoğraf çekim zamanı işte bu saatler’’.  

  Sayın misafirlerimizden ricamız    : Memnuniyetinizi lütfen dostlarınızla paylaşın. Sosyal medya ve gerçek dostlarınız Kardak Turizm olarak bizim de katkılarımızla Dalyan’da yaşadığınız bu güzel deneyimi yaşamak için sizin anılarınızı duymak ve resimlerinizi görmek için bekliyor sakın unutmayın. 32 yıllık tecrübesi ile tatilinize unutulmaz anlar katmak için hizmet vermekte olan firmamız, Klasik Dalyan Günlük Turu dışında yaklaşık 20 değişik tur hizmeti vermektedir. Bir başka Kardak Turizm Tur organizasyonunda görüşme dileğiyle saygı ve sevgilerimizi sunar tekrar bekleriz.

  Hareket Saati :10:30

  Süre : Yaklaşık 8 saat

  [instagram-feed feed=1]