×
Dalyan Hotel Nişh
Yetişkin
Çocuk
  RAFTİNG TUR PROGRAMI
  1. En ekonomik fiyat.
  2. Güler yüzlü hizmet.
  3. Konaklama noktanızdan transfer.
  4. Eğlenceli, adrenalin ve macera dopdolu bir gün.
  5. Rehberlik hizmeti.
  6. Rafting deneyimi.
  7. Doğal güzelliklerin keşfi.
  8. Adrenalin dolu ıslak bir gün.
  9. Çekilecek müthiş manzara fotoğrafları.
  10. Dostlarla paylaşılacak güzel anılar.
  11. Tur dönüşü transfer ve mutlu bir veda.

  RAFTİNG TUR PROGRAMINDA SİZİ NELER BEKLİYOR

  Tatil için Dalyan’ı tercih eden, yerli ve yabancı konuklarımıza katılmalarını tavsiye ettiğimiz Tur programlarımızdan birisi de Rafting Turudur. Tatil yapmak için tercih ettiğiniz yöremizin doğal güzellikleri keşfetmek ve Adrenalin dolu bir gün yaşamak istiyorsanız, bu tur tam size göre.

  Sabah 08:00’ da başlayacak Rafting Turu için, Klimalı araçlarımız sizleri isteğiniz doğrultusunda Dalyan’da ki konaklama noktalarınızdan alacak ve macera dolu gününüz başlayacak. Dalyan’dan hareketiniz sonrası istikametimiz Dalaman çayı üzerindeki Rafting parkuru olacak. Çoruh nehrinden sonra en uzun Rafting parkuruna sahip olan Dalaman çayı bizleri bekliyor.

  Bir saatlik yolculuk sonrası Kahvaltı için duraklayacağız. Kahvaltı esnasında konuklarımıza güvenlik bilgileri verilir ve  sigorta formlarını imzalatılır. Bu formun imzalanmasında amaç sizlerin güvence altına alınmasıdır. Turumuza daha önce kalp rahatsızlığı geçirmiş kişiler, hamileler, astım rahatsızlıkları olanlar ve kol ya da bacaklarında  platin bulunan konuklarımız katılamaz.

  Kahvaltı sonrası misafirlerimize beden ölçülerine uygun ekipmanlar (Can yeleği, Kask ve Kürek) seçilerek  verilir.  Dalaman Çayı üzerindeki Rafting başlangıç noktasına gitmek için hazırlanan araçlarımıza botlar yüklenir ve oldukça heyecanlı, dağların arasından manzaralı ikinci seyahat baslar. Misafirlerimiz  yanlarına sadece  güneş  kremi, sigara, çakmak gibi bizim su geçirmez çantalarımıza sığacak küçük şeyler alabilirler. Nehirde elektronik eşya kullanma gibi imkanları olmadığından Kamera, fotoğraf makinesi, cep telefonu veya bunun gibi elektronik aletleri almamaları tavsiye edilir.

  Rafting başlangıç noktamız olan R2 - R3 - R4’e ulaşır ulaşmaz Türkçe ve İngilizce  bilgilendirme brifingi verilir. Tüm konuklarımıza nehirde neler yapmaları gerektiğine yeterli bilgi verilir. Daha sonra raftlar birer, birer R2 - R3 - R4 parkurunun heyecanını yaşamak için suya indirilir. 14 km uzunlukta olan bu parkur oldukça  eğlenceli, adrenalini seviyesi yüksek bir parkurdur. Çam ağaçları ile kaplı dağların arasında yer alan Dalaman Rafting Parkurunda 8 adet büyük ve zevkli düşüş noktası bulunmaktadır.  Nehirde yüzme molaları da dahil olmak üzere yaklaşık 3 saat zaman geçirme şansınız olacak. 14:45 / 15:00  gibi bitiş noktasına dönmüş olacağız. Bu noktada bizi tekrar başlangıç noktasına götürecek araçlar bekliyor olacak.  20 dakika sürecek seyahat sonunda Transfer araçlarımızın olduğu  bölgeye ulaşacağız.

  Yemek öncesi duşlar alınır, ıslak kıyafetler değiştirilir ve biraz olsun günün  yorgunluğu atılır. Ardından öğle yemeği servisimiz başlayacak. Yemekler yenirken Rafting turun video çekimleri izlenir. Dileyen misafirlerimiz bu güzel rafting macerasının  anısı olarak bu video kayıtlarını alabilir.

  Transfer araçlarımız sizleri Turu bitiminde sabah aldığı gibi konaklama noktalarına bırakacak. Bu güzel günü de böyle sonlandırıp vedalaşacağız.

  Sayın misafirlerimizden ricamız    : Memnuniyetinizi lütfen dostlarınızla paylaşın. Sosyal medyada ve gerçek hayattaki dostlarınız Kardak Turizm olarak bizim de katkılarımızla Dalyan’dan yola çıkarak yaşadığınız bu güzel deneyimi yaşamak için sizin anılarınızı duymak ve resimlerinizi görmek için bekliyorlar, sakın unutmayın. 32 yıllık tecrübesi ile tatilinize unutulmaz anlar katmak için hizmet vermekte olan firmamız, Rafting Tur programı dışında yaklaşık 20 değişik tur hizmeti vermektedir. Bir başka Kardak Turizm Tur organizasyonunda görüşmek dileğiyle saygı ve sevgilerimizi sunar yine bekleriz.

  Hareket Saati :08:00

  Süre : Yaklaşık 9 saat

  [instagram-feed feed=1]