×
Dalyan Hotel Nişh
Yetişkin
Çocuk
  SAKLIKENT VE TLOS ANTİK KENTİ TUR PROGRAMI
  1. En ekonomik fiyat.
  2. Güler yüzlü hizmet.
  3. Eğlenceli dopdolu bir gün.
  4. Klimalı araçlarımızla gidiş dönüş transfer.
  5. Rehberlik hizmeti.
  6. Doğa mucizesi bir kanyon.
  7. Kayalardan fışkıran buz gibi soğuk sular.
  8. 18  km. uzunluğundaki Kanyonda yürüyüş .
  9. Buz gibi sular içinde Saklıkent Kanyonunu keşif.
  10. Tlos antik kenti ile buluşma.
  11. Ege mutfağından lezzetler.
  12. Dostlarla paylaşılacak kocaman anılar.
  13. Tur dönüşü transfer ve mutlu bir veda.

  SAKLIKENT VE TLOS ANTİK KENTİ TUR PROGRAMINDA SİZİ NELER BEKLİYOR

              Tatil için Dalyan’ı tercih eden, yerli ve yabancı konuklarımıza katılmalarını tavsiye ettiğimiz Tur programlarından birisi de Saklıkent ve Tlos Antik Kent gezi programıdır. Tatil yapmak için tercih ettiğiniz yöremizin doğal ve Tarihi güzelliklerini tanıma fırsatlarından bir başka seçenek de Saklıkent ve Tlos Antik kenti turudur. Doğanın koynundan kopup gelen soğuk sular, Ege mutfağından lezzetler ve Tlos Antik Kentini gezip görmek, yöre tarihi hakkında edineceğiniz yeni bilgiler tatilinize bambaşka anılar katacak.

  Sabah 09:00’ da Ofisimiz önünden hareket edecek servis araçlarımız ile başlayacak Tur programınız. Dalyan Saklıkent arasındaki mesafe 100 km. ve takriben 1 saat 45 dakikalık bir seyahat sizi bekliyor. Dalyan Saklıkent arasında yapacağınız bu yolculuk esnasında görevli  rehber arkadaşımızın vereceği bilgiler ve güzergah boyunca sizlere eşlik edecek manzara yöremizin güzelliklerini kazınacak hafızanıza. Saklıkent’e ulaşır ulaşmaz rehber eşliğinde Saklıkent Kanyonuna giriş yapacaksınız. Sizleri yeraltından fışkıran buz gibi sular karşılayacak Kanyon girişinde. Bu sıcak gün ortasında buz gibi serin suların davetine hayır diyemeyeceksiniz. Rehber eşliğinde 18 km. uzunluğundaki Kanyon içinde macera dolu yürüyüşe kimler katılmak istiyor? Spor ayakkabı ya da sandaletler giyilecek, şırıl şırıl akan serin sular içinde yürüyüş başlıyor, sizlere düşen kendinizi bu maceranın kollarına bırakmak. Kanyon yürüyüşüne katılmak istemeyen konuklarımız, Kanyon içinde veya dışında zaman geçirebilirler. Serin suların kenarındaki tesisler bu konuda sizlere hizmet vermek için hazır. Arzu eden konuklarımız küçük bir rafting bile yapabilir.

  Tüm konuklarımızın Kanyon yürüyüşünden dönmesini müteakiben, Tlos Antik Kenti yakınlarında yaklaşık 30 dakikalık bir seyahat sonrası ulaşacağımız  Yaka Parka hareket edeceğiz öğle yemeği için. Buz gibi suların sesi ve serinliği ile sizlere eşlik edeceği, Ege lezzetleri ile süslenmiş bir öğle yemeği bekliyor sizleri. Mevsim yaz, hava sıcak, bu doğal ortamda tertemiz, berrak ve soğuk su şelalelerinin serinliği çok iyi bir mola fırsatı olacak tüm misafirlerimiz için. 

              Öğle yemeği sonrası, sıra geldi Tlos Antik Kent gezisine. Yöremiz tarihi açısından önemli bir ziyaret noktası olan Tlos, gezip görmeye ve fotoğraflar çekmeye değer bir antik şehir. Tlos maceranızın da tamamlanması ile Dalyan’a dönüş vakti geldi demektir. Tura katılan konuklarımızı bıraktığı noktadan alacak araçlarımız, yaklaşık 1,5 saatlik bir seyahat sonrası sizleri Tur başlangıç noktamız olan Dalyan’a ulaştıracak.  

  Sayın misafirlerimizden ricamız    : Memnuniyetinizi lütfen dostlarınızla paylaşın. Sosyal medyada ve gerçek hayattaki dostlarınız Kardak Turizm olarak bizim de katkılarımızla Dalyan’dan yola çıkarak yaşadığınız bu güzel deneyimi yaşamak için sizin anılarınızı duymak ve resimlerinizi görmek için bekliyorlar, sakın unutmayın. 32 yıllık tecrübesi ile tatilinize unutulmaz anlar katmak için hizmet vermekte olan firmamız, Saklıkent ve Tlos Antik Kenti Tur programı dışında yaklaşık 20 değişik tur hizmeti vermektedir. Bir başka Kardak Turizm Tur organizasyonunda görüşmek dileğiyle saygı ve sevgilerimizi sunar yine bekleriz.

  Hareket Saati :09:00

  Süre : Yaklaşık 9 saat

  [instagram-feed feed=1]