×
Dalyan Hotel Nişh
Yetişkin
Çocuk
  SULTANİYE KAPLICALARI VE KÖYCEĞİZ GÖL TUR PROGRAMI
  1. En ekonomik fiyat.
  2. Güler yüzlü hizmet.
  3. Eğlence dopdolu 3 saat.
  4. Rehberlik hizmeti.
  5. Köyceğiz Gölünde yüzme fırsatı..
  6. Doğal güzelliklerin keşfi.
  7. Termal sulardan sağlıklı günlere bir adım.
  8. Çamur banyosu ile daha güzel bir cilt.
  9. Aynı gün içinde Göl, ve sıcak termal sularıyla buluşma.
  10. Çekilecek güzel fotoğraflar.
  11. Dostlarla paylaşılacak güzel anılar.

  SULTANİYE KAPLICALARI VE KÖYCEĞİZ GÖL TUR PROGRAMINDA SİZİ NELER BEKLİYOR

           Tatil için Dalyan’ı tercih eden, yerli ve yabancı konuklarımıza katılmalarını tavsiye ettiğimiz Tur programlarımızdan birisi de Sultaniye Kaplıcaları ve Köyceğiz Göl Turudur. Tatil yapmak için tercih ettiğiniz yöremizin doğal güzelliklerini keşfetmek, Köyceğiz Gölünün serin sularında yüzmek, vücut sağlığınıza büyük katkı yapacağını düşündüğümüz sıcak termal sular ve çamur banyosu ile bu tur tam size göre.

           Öğleden sonra saat 15:00’ de Dalyan iskelesinden hareket edecek teknelerimiz. Dalyan kanalında sazlıklar arasında doğal hayatın zenginliği kuş, balık ve kaplumbağalar eşliğinde Köyceğiz gölüne doğru ilerleyeceksiniz. Yaklaşık 20 dakikalık bir yolculuk sonrası Köyceğiz Gölü ile Dalyan kanalının birleştiği noktaya ulaşacaksınız. Yöre halkının ‘’Boğaz ağzı’’ dediği bu noktada, Çam ve Sığla ağaçlarının gölgelerinin düştüğü koy bekliyor sizi ilk yüzme molamız için. Köyceğiz Gölünün tatlı, serin suları ile buluşma ve yüzme vakti geldi demektir. Yarım saat tadını çıkarın bu tertemiz serin suların.   

          Yüzme molamızın bitiminde hemen Sultaniye Termal Kaplıcalarına hareket edeceğiz. Yolumuz üzerinde Roma dönemine ait batık limanı görme şansınız olacak. Günümüzde de Arkeoloji Profesörü Cengiz IŞIK başkanlığında halen bu bölgede arkeolojik su altı çalışmaları devam etmektedir.

          15 dakika sonra Sultaniye Termal kaplıcalarında olacağız. Yöre halkının da çok tercih ettiği bu kaplıcalar, termal sıcak su kaynakları üzerinde kurulmuş olup, konaklama hizmeti de verilmektedir. Mineral seviyesi bakımından yörenin en zengin su kaynağı olan bu Termal tesis bünyesinde şifalı çamur banyoları da sizleri bekliyor. Açık ve kapalı Termal Sıcak su havuzları ve Çamur Banyosu geride bıraktığınız bir yılın yorgunluğunu ve sitresini atmanız için size çok iyi gelecek. Bu termal tesiste geçireceğiniz 1,5 saat ve çamur banyosu vücudunuzda biriken statik elektriği de alıp götürecek, tadını çıkarın.    

          1,5 saatin sonunda tüm konuklarımızın teknemizde yerlerini almalarını müteakiben hareket edeceğiz. Termal sıcak sularda ısınan vücutlarımızı serinletmek isteyen konuklarımız için küçük bir yüzme molamız daha olacak Dalyan’a dönüş yolunda. Bu ikinci yüzme molası sonrası saat 18:00’de Dalyan iskelesinde son bulacak turumuz.

  Sayın misafirlerimizden ricamız    : Memnuniyetinizi lütfen dostlarınızla paylaşın. Sosyal medyada ve gerçek hayattaki dostlarınız Kardak Turizm olarak bizim de katkılarımızla Dalyan’da yaşadığınız bu güzel deneyimi yaşamak için sizin anılarınızı duymak ve resimlerinizi görmek için bekliyorlar, sakın unutmayın. 32 yıllık tecrübesi ile tatilinize unutulmaz anlar katmak için hizmet vermekte olan firmamız, Sultaniye Kaplıcaları ve Köyceğiz Göl Turu programı dışında yaklaşık 20 değişik tur hizmeti vermektedir. Bir başka Kardak Turizm Tur organizasyonunda görüşmek dileğiyle saygı ve sevgilerimizi sunar yine bekleriz.

  Hareket Saati :15:00

  Süre : Yaklaşık 3 saat

  [instagram-feed feed=1]