×
Dalyan Hotel Nişh
Yetişkin
Çocuk
  YENGEÇ VE BALIK AVI TUR PROGRAMI
  1. En ekonomik fiyat.
  2. Güler yüzlü hizmet.
  3. Konaklama noktanızdan transfer.
  4. Eğlenceli bir gün.
  5. Deniz ve göl avcılığı için uygun avcılık donanımları.
  6. Serbest dalış için şnorkel takımları.
  7. Amatör balıkçılık deneyimi.
  8. Deniz ve Göl avcılığı.
  9. Mangal partisi.
  10. Mavi yengeç avı ve lezzeti ile tanışma.
  11. Ege Lezzetlerinden örnekler.
  12. Göl ve denizde tekne yolculuğu.
  13. Çekilecek müthiş fotoğraflar.
  14. Dostlarla paylaşılacak güzel anılar.
  15. Tur dönüşü transfer ve mutlu bir veda.

  YENGEÇ VE BALIK AVI TUR PROGRAMINDA SİZİ NELER BEKLİYOR

  Tatil için Dalyan’ı tercih eden, yerli ve yabancı konuklarımıza katılmalarını tavsiye ettiğimiz Tur programlarımızdan birisi de Yengeç ve Balık Avı Turudur. Tatil yapmak için tercih ettiğiniz yöremizin doğal güzelliklerini keşfetmek, Amatör balıkçılık, deniz ve gölün lezzetleri bu turun içinde sizi bekleyen güzelliklerden bazıları.

  İsteğiniz doğrultusunda araçlarımız konaklama noktanızdan sizleri alabilir. Tura katılacak tüm konuklarımız teknemizdeki yerlerini alır almaz hareket edeceğiz. Tur başlangıç saatimiz 09:30. Görevli kaptanımız ve teknemiz amatör balıkçılık için beklentilerinizi eksiksiz karşılamak üzere hazır. Deniz ve göl avcılığı için gerekli olta ve yemler sizleri bekliyor. Yüzmek ya da su altı dünyasını keşfetmek isteyen konuklarımız için de her şey düşünüldü. Dalyan kanalında sazlıklar arasından başlayıp, masmavi Ege Deniziyle buluşacağımız yaklaşık 45 dakikalık tekne yolculuğu bir başka güzel. Yöremizin güzellikleri eşlik edecek gün boyu sizlere. Fotoğraf makineleriniz her an elinizi altında olsun, zira ölümsüzleştirmek isteyeceğiniz çok güzel anlar bekliyor sizleri.

  Mevsim, deniz, rüzgar ve balık popilasyonunun durumuna göre seçeceği ilk avlanma bölgesine demirleyecek kaptanınız. Oltalarınız ve yemleriniz hazır olsun balık avlamaya başlamak için. Zira öğle yemeği için balık tutmak lazım. Herkes kendi tuttuğu balığı yiyecek öğlen yemeğinde. Balık tutamasanız da endişe etmeyin, biz balık tutamama ihtimalini de göz önüne aldık öğle yemeği için. Serin sularla buluşmak için kendinizi Ege Denizinin berrak sularına bırakmanız yeterli. Yüzmek serbest.

  Öğle yemeği vakti yaklaştı, konuklarımızın görüşleri doğrultusunda Dalyan kanalına dönme ve mangalımızı yakıp balıklarımızı pişirme vakti artık. Biz mangalda balık veya tavuk seçeneklerini pişirirken hoş kokular saracak ortamı. Sizin için av serüveni sona ermedi henüz. Kaptanımız Mavi Yengeç Avı için hazırladığımız takımları ve yemleri verecek sizlere. Mangal yanmışken, Mavi yengeç pişirip tatmamak olmaz.

  Ege lezzetlerinden soğuk mezelerle süslediğimiz öğle yemeği sonrası yenge. Avına devam edeceğiz. Yöremiz sularında bol miktarda bulunan Levrek, Çupra, Kefal, Mırmır gibi balık türlerini de avlayabilirsiniz, tercih sizin. Bol bol Fotoğraf çekmeyi unutmayın.

  Ne çabuk geldi dönüş zamanı, su gibi akıp geçti sanki zaman. Artık takımlarımızı toplayıp Dalyan’a dönme vakti. Dalyan iskelesinde sizleri bekliyor Transfer araçlarımız. Turu bitiminde sizleri aldığı gibi konaklama noktalarına bırakacak araçlarımız. Bu güzel günü de böyle sonlandırıp vedalaşacağız.

  Sayın misafirlerimizden ricamız    : Memnuniyetinizi lütfen dostlarınızla paylaşın. Sosyal medyada ve gerçek hayattaki dostlarınız Kardak Turizm olarak bizim de katkılarımızla Dalyan’dan yola çıkarak yaşadığınız bu güzel deneyimi yaşamak için sizin anılarınızı duymak ve resimlerinizi görmek için bekliyorlar, sakın unutmayın. 32 yıllık tecrübesi ile tatilinize unutulmaz anlar katmak için hizmet vermekte olan firmamız, Yengeç ve Balık Avı Tur programı dışında yaklaşık 20 değişik tur hizmeti vermektedir. Bir başka Kardak Turizm Tur organizasyonunda görüşmek dileğiyle saygı ve sevgilerimizi sunar yine bekleriz.

  Hareket Saati :09:30

  Süre : Yaklaşık 6 saat

  [instagram-feed feed=1]